Poštovné a balné

V internetovém sběratelském obchodě Konvolut.cz považujeme za důležité včas a v pořádku doručit vámi zakoupený sběratelský materiál až k vašim rukám.

->-> Podmínky pro získání "Přepravy zdarma" čtěte na konci tohoto článku <-<-

Standardně vyřídíme vaši objednávku a doručíme zakoupené zboží na vámi uvedenou adresu v rozmezí 3-7 pracovních dnů, nejpozději však do 10. kalendářních dnů od data přijetí platby.

Veškeré zakoupené zboží dodáme řádně zajištěné, tj. každá pohlednice je uložena v transparentním sběratelském pouzdru a zásilka je vypravena ve speciální bezpečnostní, kartonové obálce.

Toto nadstandardní balení pro vás neznamená žádné dodatečné náklady - v Konvolut.cz je to norma!

Doručení objednaného zboží může proběhnout několika způsoby, které si můžete navolit během tvorby objednávky (v košíku). 

Služby České Pošty (ceny se odvíjí od druhu služby, země doručení a celkové váhy zásilky)

Doporučené psaní - v našem e-shopu je jako standardní způsob doručení přednastavena služba "Doporučené psaní", které je nejvhodnější formou doručení zásilky v hodnotě do 550 CZK (taková zásilka je pojištěna právě na tuto částku). Doporučené psaní České pošty je spolehlivým způsobem přepravy zboží v rámci České republiky, při kterém je každá zásilka evidována a Česká pošta provede jeden pokus o doručení psaní přímo na vaši adresu.

Ceny poštovného "Doporučené psaní" na území ČR - 55 CZK do 50g, resp. 62 CZK od 51g

Cenné psaní - pro nákupy cenného materiálu nebo dražší položky je vhodnější forma doručení v podobě služby České pošty "Cenné psaní". Obálka je dodatečně uzavřena v neprodyšném, plastovém sáčku České pošty a zásilka cestuje ve zvláštním bezpečnostním režimu. Tím je ještě zvýšena jistota doručení a zároveň dobré zacházení s obsahem zásilky. Zásilka je pojištěna na celkovou hodnotu vaší objednávky.

Ceny poštovného "Cenné psaní" na území ČR - 65 CZK do 100 g, resp. 75 CZK od 101 g

Obyčejné psaní - pro drobné nákupy nebo pro vaše objednávky, u kterých znamená poštovné výrazné prodražení nákupu, umožňujeme zvolit službu České pošty "Obyčejné psaní". V případě, že zvolíte tuto nejlevnější možnost doručení zakoupeného zboží nemůžeme my ani Česká pošta garantovat doručení zásilky. Z tohoto důvodu upozorňujeme, že volbou tohoto druhu přepravy zboží výslovně přebíráte riziko nedoručení zásilky na sebe. Volba přepravy zboží formou služby Obyčejné psaní České pošty je tedy na riziko kupujícího a v případě ztráty zásilky během doručování nemá prodávající ani Česká pošta povinnost jakkoliv kompenzovat vzniklé škody.

Ceny poštovného "Obyčejné psaní" na území ČR - 29 CZK do 50g, resp. 35 CZK od 51g

*objemnější zásilky budou doručeny službou "Balík do ruky"; cena poštovného a balného bude stanovena individuálně, na základě reálné hmotnosti zásilky. Po provedení objednávky vás v tomto případě budeme kontaktovat a dohodneme s vámi nejvhodnější formu doručení objemné zásilky.

Kompletní ceník služeb společnosti Česká pošta, s. p. najdete zde
 

Osobní odběr - Kolinec, okres Klatovy nebo Sušice

Po předchozí dohodě lze zboží vyzvednout osobně v Kolinci, okres Klatovy na adrese Kolinec 122, Kolinec, 341 42 nebo v Sušici. V tomto případě bezprostředně po provedení objednávky zavolejte na tel. č. +420 773 511 337 a dohodněte si přesný termín předání zboží. Vyzvednutí zboží je nutné provést max. do 7 pracovních dní od data vytvoření objednávky, nejpozději však do 10ti kalendářních dní (pokud nebudou sjednány jiné podmínky předání zboží).

V případě, že máte zájem o jiný, specifický způsob doručení zboží ve zvláštním režimu, neváhejte se na nás obrátit se svým požadavkem. Připravíme vám individuální nabídku přepravy a doručení zboží.

To nejlepší nakonec - akce přeprava pohlednic zdarma!

Při jednorázové objednávce zboží - pohlednic v hodnotě 701 CZK a vyšší máte od nás Doporučené psaní zcela ZDARMA! *
Při jednorázové objednávce zboží - pohlednic v hodnotě 1501 CZK a vyšší máte od nás Cenné psaní zcela ZDARMA! *
 

* platí pouze při nákupu pohlednic ze všech kategorií a podkategorií na e-shopu Konvolut.cz. Nevztahuje se na nákupy fotografií, knih, dokumentů, map, průvodců a příslušenstí pro sběratele.

 O možnostech platby více v sekci Možnosti platby

Bankovní spojení: FIO Banka: 88811333/2010 (jako variabilní symbol uvádějte vždy číslo objednávky)
IBAN: CZ442 01000 00000 08881 1333
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
 
Další položky naleznete také na našem KONVOLUT.CZ aukro účtu ->>
 

Zpět na výběr pohlednic ->